O NAS

O NAS

Firma Agropak sp.j. od ponad 30 lat prowadzi działalność w branży środków ochrony roślin. Od kwietnia 2015 r. otworzyliśmy pierwsze w Jaworznie Centrum Ogrodnicze JAWOR, które jest rozwinięciem naszej wieloletniej działalności.

Specjalizujemy się w sprzedaży roślin ozdobnych, rabatowych, krzewów i drzew ogrodowych pochodzących z renomowanych szkółek ogrodniczych polskich oraz zagranicznych. Dysponujemy roślinnym materiałem standardowym jak również dużym asortymentem okazów kolekcjonerskich dla najbardziej wymagających klientów, takie jak ogrodowe formy bonsai, rośliny strzyżone i formowane oraz piękne rośliny domowe nie tylko w tradycyjnej formie ale również w dużych rozmiarach.

Oprócz szerokiej gamy odmian roślin ogrodowych, ozdobnych i balkonowych znajdziecie Państwo u nas również pełen wachlarz doniczek, art. gospodarstwa domowego, chemii gospodarczej oraz różne art. dekoracyjne, które pomogą Państwu w magiczny sposób odmienić wygląd nie tylko ogrodu ale również pomogą nadać niepowtarzalny wystrój Państwa wnętrz. Niezwykle bogaty asortyment sztucznych kwiatów, wstążek i elementów ozdobnych pozwoli stworzyć florystyczne dzieła sztuki do których można zaliczyć nasze wyjątkowe kompozycje w szkle i nie tylko. Inwestujemy w wyroby sprawdzonych i cenionych producentów sprzętu ogrodniczego, mebli ogrodowych, nawadniania i oczek wodnych.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i serwisem marek Stihl oraz Stiga, prowadzimy również profesjonalny serwis sprzętu i maszyn ogrodniczych innych marek.

Centrum Ogrodnicze JAWOR
43-600 Jaworzno, ul. Darwina 1d
Tel.: (32) 745 11 55
www.centrumjawor.pl